Sobotní ráno, 23. září, přivítalo ideálním počasím 18 soutěžících. Po rozlosování a seznámení se s podmínkami soutěže začalo zápolení dětí v plavané nebo položené. Všechny ulovené rybky po změření a zapsání dostaly svobodu vrácením do revíru. Celkem se ulovilo 261 perlínů a plotic i 3 cejni.

Závody mládeže Hradec 2017_3

Nejvíce jsme se těšili na kapra. I to se dětem podařilo. Na háčku nakonec skončili 4 kusy. Po ukončení rybačky na Rybaříky čekalo zasloužené občerstvení v podobě grilovaných vuřtů, limči nebo horké čokolády. Čekání na závěrečné vyhodnocení si dospěláci mohli zkrátit pochutnáním na výborné kávě.

První místo s počtem 152 bodů si vysoutěžil  Ondřej Žejdl , druhé Adam Juha s počtem 97 bodů a krásné třetí místo pak Kateřina Cveklová s počtem 52 bodů. Cenu za největší rybu, kapra dlouhého 42 cm, si odnesl Ondřej Juha . Závěr patřil společnému pokřiku Petrův zdar.

Poděkování sponzorům samozřejmě nemohu opomenout. Především pak Jiřímu Husákovi, který se postaral o sladké ceny, kávu a čokoládu. Zároveň se také velice ochotně ujal opékání vuřtíků a předání občerstvení od našeho dalšího sponzora, a to Luboše Pichlíka a také Chyť a Pusť Plzeň. Obzvláště velký dík patří rybářské prodejně z Chomutova PANKY a v neposlední řadě i Fa Keramost a.s. za finanční podporu této soutěže.

Petrův zdar a za rok nashledanou , Jiří Mihalov.